Локо (Сф) срази Надежда в "Надежда" (видео+галерия)

Локомотив (София) срази с 4:1 Надежда (Доброславци) в контролна среща, която се игра на стадиона на "железничарите". Илиан Стефанов откри резултата с хубав изстрел от средна дистанция, който не остави шансове на вратаря на гостите Асен Асенов. Последваха пропуски на Лука Иванов, Александър Александров и Наско Милев от състава на Иван Колев.

43 Локомотив (София) - Доброславци
В 43-ата минута Калоян Бонев завърши добра акция на Надежда (Доброславци) и изравни резултата. През второто полувреме домакините потърсиха нови попадения и достигнаха до тях. В 60-ата минута стражът на Надежда сбърка при лек удар с глава на Светослав Диков - 2:1 за Локомотив.
В 81-ата минута Красимир Милошев направи 3:1 с техничен удар. Малко след това Милошев направи голям пропуск пред вратата. Последва и греда за "железничарите". В последните секунди Михаил Иванов оформи крайния резултат.

Локо (Сф) 4:1 Надежда (Доброславци)