Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

ЦСКА 1948 врътна равен с Кариана (видео+галерия)

Отборът на ЦСКА 1948 изигра поредната си контролна среща преди старта на новия сезон в efbet Лига. "Червените" направиха 1:1 с Кариана (Ерден) на стадиона в Разлог. Наставникът Красимир Балъков все още не може да заложи на звездите Мартин Камбуров и Галин Иванов, които вече са част от селекцията на столичани.

64 ЦСКА 1948 - Кариана
Първото полувреме предложи слаб футбол, като повечето опасни разбърквания бяха пред вратата на Павел Станев от Кариана. Андон Гущеров и колегите му обаче показаха неточен мерник.
В 47-ата минута Евгени Игнатов от Кариана откри резултата, изнендвайки резервния страж на ЦСКА 1948 Димитър Тодоров, който не беше добре подготвен в случая - 1:0 за отбора от село Ерден.
В 56-ата минута Димитър Пиргов се оказа на точното място и отблизо направи добавка, с която изравни резултата. До края "червените" имаха преимущество в играта, като Васил Шопов удари страничната греда. Кариана обаче също показа зъби, като в последната минута Жустино Мендеш изскочи на отлична позиция, но Тодоров спаси и частично се реваншира за грешката си при гола.

ЦСКА 1948 1:1 Кариана