Локо (Сф) матира Септември с гол от над 30 метра (видео)

Страхотен гол на Павел Петков донесе победата на Локомотив (София) с 1:0 над Септември (София). Контролата между двата тима се игра на стадион "Локомотив" в квартал "Надежда", а попадението падна в последните секунди на първата част. Халфът беше точен с изстрел от около 30 метра, който не остави шансове на вратаря Галев.

69 Локомотив СФ - Септември Сф
Мачът започна с пропуска на Денислав Станчев от "железничарите", който от няколко метра не уцели вратата. Талантливият таран на септемврийци Владимир Николов пък беше спрян от гредата, след като преодоля вратаря на домакините и технично стреля към празната врата.
Отново той не успя да изравни малко след това.
Павел Петков пробва два удара, като при втория случай Валентин Галев изби. При третия опит на бившия играч на Септември обаче Галев трябваше да вади топката от мрежата.
След почивката и двата тима можеха да стигнат до гол, но такъв не падна и Локомотив спечели с 1:0.