Херо: Още повече съжалявам, че не бихме Левски (видео)

Наставникът на Берое Димитър Димитров-Херо обяви след днешната победа с 2:0 над Локомотив в Пловдив, че още повече съжалява за мача с Левски от предишния кръг, който заралии загубиха с 1:2.

“Мач с две лица за нашия отбор, предвид това, че имахме проблеми. Четири човека не играха и прекроихме схемата. През първото полувреме движението на отбора не беже на нужното ниво. През второто полувреме показахме съвсем различно лице - вдигнахме темпото и заслужено спечелихме.

Спечелихме и още повече съжалявам за мача с Левски. Надиграхме Левски и заслужавахме да победим. Ако бяхме спечелили, имахме реален шанс да играем в Европа”, каза Херо, който допълни, че старозагорци търсят достоен заместник на напускащия голмайстор Мартин Камбуров.

“Реално сме почти с нов отбор. От началото на годината показваме добро ниво, постоянство. Надявам се тази седмица да се решат нещата със селекцията. Мартин при всички положения ще липсва, разделяме се приятелски и ще му търсим достоен заместник.

Надявам се и Перниш, и Фуртадо, и Конте да са готови за мача със Славия. Ще съм изключително доволен, ако това се случи”, добави Димитров.