Иван Колев: Разчитаме на сегашните играчи, но може да има и трансфери

Победата на Локомотив (София) срещу Спортист (Своге) с 1:0 в контрола бе първа за новия треньор на "червено-черните" Иван Колев. В дебюта му отборът загуби с 1:2 от Хебър.

"Доволен съм от старанието на футболистите срещу Спортист. Относно играта имам забележки, разбира се.

Въведохме друг начин на работа в отбора, вдигнахме значително темпото на игра и затова е нормално да се получават грешки. През първото полувреме играчите на съперника бяха по-свежи, но след почивката отпаднаха.

Тогава ние пък бяхме доста по-активни. Имаше неточности, но те са присъщи за този етап от подготовката", заяви Колев след контролата.