Монтана победи Септември в Драгалевци

Тивът на Септември (София) записа първа загуба в контролните срещи, част от подготовката за баража за влизане в Първа лига! Играчите на Милен Радуканов отстъпиха с 1:2 от Монтана като домакин. Те допуснаха ранно попадение във втората минута на срещата, когато Николай Минков се разписа след подаване на Сергей Георгиев.  Домакините пропуснаа до края на първата част много добри ситуации да възстановят равенството. В средата на второто полувреме, септемврийци инкасираха още едно попадение в своята врата, което беше дело на Атанас Илиев. Таранът се разписа в 67-ата минута след ново подаване на Георгиев. Крайното 1:2 бе оформено от Кристиян Тасков след центриране на младия Кирил Киров, който пристигна от юношите на Левски. Младокът игра под ръководството на Петър Хубчев две контроли през есента в Банско, като и в двете се отчете с асистенции. Следващата приятелска среща за Септември е в сряда от 17:00ч., а противник ще бъде Кариана Ерден.