Стоилов недоволства: атакува съдията за два гола на Левски и неотсъден червен картон

Главният мениджър на ЦСКА-София Стойчо Стоилов обяви, че съдиите са ощетили неговия отбор при равенството (3:3) срещу Левски. Според него сините е трябвало да останат с човек по-малко още през първата част, а първите два гола на съперника били след никаква дузпа и фаул, който трябвало да бъде отсъден в полза на червените.

"След първото полувреме трябваше да водим с 3:0. Като цяло ни лисваше малко самочувствие след 1:0 да отбележим втори и трети гол. Съдията също изигра роля. Имаше два жълти картона на Нашименто за пет минути, но той не ги даде, треньорът на Левски реагира и го смени. Дузпата и фаулът, от които ни вкараха втория гол, бяха доста пресилени.

В крайна сметка можеше да загубим, но можеше и да спечелим в последните минути.

Доста играчи бяха под нивото си днес. В момента, обаче, не е време да правим напрежение. Първото полувреме ние сме си виновни, че не решихме мача в наша полза. Тук единствено играчите са виновни, не е треньорът. Имаше напрежение и на това го отдавам, проблемът в тази мачове в повечето случаи е психологически.

Вратарят ни направи грешки, но и съдията помогна, особено за първите два гола. Да, Бусато закъсня, но нямаше дузпа, защото той първи стига до топката. При втория гол за Левски мисля, че Мазику игра първи с топката и фаулът трябваше да бъде за нас, но той го даде обратно.