Виктория на Дочев с втора поредна загуба

Виктория (Кьолн) записа втора поредна и общо трета загуба след подновяването на сезона в германската Трета лига. Тимът на Павел Дочев отстъпи с 1:3 у дома на Мепен, но въпреки това запази 13-ото място в класирането. Разликата с първия отбор в зоната на изпадащите обаче е само 2 точки.

Гостите, които бяха в дълга серия без победа, поведоха с гол на Дениз Ундав в 8-ата минута, но в 26-ата Стивън Леверенц изравни. Албанецът Валдет Рама отново даде аванс на Мепен в 33-ата минута, а в 66-ата Мариус Клайнсорге сложи точка на спора.

В следващия кръг Виктория (Кьолн) ще гостува на Магдебург, който е пряк конкурент на състава на Дочев в долната половина на таблицата.