Динамо се провали преди двубоя с Лудогорец

В среща от 11-тия кръг на първенството на Хърватия отборът на Динамо (Загреб) завърши 0:0 като гост на Задар пред около 3000 зрители. През второто полувреме мачът бе прекъснат за няколко минути, тъй като запалянковците на Задар хвърляха различни предмети на терена. Отборът на Динамо бе неубедителен в нападение, а алжирският нападател на загребчани Судани на два пъти пропусна от изгодни положения, а веднъж негов гол бе отменен поради засада.

Старши треньорът на домакините Бранко Иванкович започна със следния състав: Зеленика, Пинто, Симунович, Ади, Пиварич, Саре, Антолич, Адеми, Самир, Судани, Фернандес.

Начело във временното класиране на първенството на Хърватия е Риека - 23 точки, следвана от Хайдук (Сплит) - 23 точки, Локомотива (Загреб) - 23 точки, Динамо (Загреб) - 23 точки и един мач по-малко.