Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Ърбан Майър 17-0 с Охайо стейт

Ърбан Майър записа 17-ата си поредна победа начело на Охайо стейт. „Кестените” надиграха Уисконсин с 31:24 в дебютния си за сезона мач в конференция „Биг тен”. Бракстън Милър се завърна след контузия с четири тъчдаун паса, а Дрю Бейсил добави фийлдгол от 45 ярда. Охайо стейт бяха вдъхновени и от присъствието на Леброн Джеймс, който се завърна от медения си месец за специална реч в съблекалнята преди мача.

Джорджия нанесоха първата загуба на Луизиана стейт за сезона. Джъстин Скот-Уесли отбеляза решителния тъчдаун 2:39 мин. преди края за 44:41 в полза на „булдозите”. В мач, в който защитите нямаха особена роля и позволиха общо 943 ярда, куотърбекът на домакините Арън Мъри подаде четири тъчдауна и добави един по земя, а колегата му Зак Метенбъргър се отчете с три и раздаде пасове за общо 372 ярда.

Нотр дейм изпаднаха от Топ 25 след втората си загуба за сезона. „Бойните ирландци” отстъпиха вкъщи на Оклахома с 21:35, след кто куотърбекът Томи Рийз метна два интерсепшъна в рамките само на първата минута. Първият Кори Нелсън върна 24 ярда за тъчдаун, а 63 секунди след втория Деймиън Уилямс също се озова в ендзоната на вицешампионите. Рийз приключи с показатели 9 от 24 за 104 ярда и принуди треньора Брайън Кели да прибегне до ротация с Андрю Хендрикс през голяма част от мача.