Фулъм и Бербатов се сринаха в 92-ата минута

Отборът на Фулъм, в чийто състав цял мач игра българският нападател Димитър Бербатов, допусна неприятно поражение с 1:2 от Кардиф Сити на своя "Крейвън Котидж". Загубата е още по-неприятна, след като дойде в 92-ата минута на двубоя след фантастично изпълнение на резервата на "сините птици" Джордън Мъч. Появилият се през втората част полузащитник на гостите донесе победата на своя тим с невероятен удар над плонжа на Дейвид Стокдейл в продължението на редовното време.

Преди това Стивън Колкър бе открил резултата за гостите с глава в 12-ата минута на срещата, а Брайън Руис бе възстановил равенството с много красив гол в 45-ата.

Това е вторият пореден домакински мач на Фулъм, в който попадение в добавеното време спъва възпитаниците на Мартин Йол. В срещата с Уест Бромич бяха изпуснати трите точки за равенството 1:1. Сега обаче положението на лондончани бе още по-неприятно.