Тодор Скримов пропуска мача с Русия! Гледайте ТУК!!!

Тодор Скримов ще пропусне днешния двубой на волейболните национали срещу Русия от европейското първенство в Полша и Дания. Мачът е от 19:00 часа и ще бъде излъчен пряко по TV7.

Стара травма извади от игра Тодор Скримов в края на третия гейм от вчерашния мач срещу Германия, загубен от волейболистите с 2:3 гейма. Треньорският и медицинският щаб на България няма да рискуват неговото здраве и ще го оставят извън групата за двубоя срещу Русия тази вечер. Очаква се на мястото на Скримов като титуляр срещу "Сборная" да започне Валентин Братоев. Надеждите са перничанинът да се възстанови до плейофите на шампионата, които започват във вторник, 24 септември в Гданск. Спечелената точка от Германия вчера гарантира класирането на България в следващата фаза на турнира.

На 1/8-финалите с отбор от групата на националите със сигурност ще се засече домакинът Полша, който вчера претърпя поражение от Франция с 1:3. Пред 12 000 фенове в гданската „Ерго Арена“ "петлите" демонстрираха страхотен волейбол и с победата си гарантираха първото място в група В.