100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Куп разгроми в „Черния уикенд“ на NCAA

Очакваният „черен уикенд“ на NCAA надмина и най-песимистичните прогнози. Четири университета от Топ 25 минаха границата от 70 точки, а единствено Аризона стейт напусна терена със загуба. Найд всички по резултатност се оказаха Маями със 77 отбелязани срещу втородивизионния Савана стейт, но най-скандална бе победата на Луисвил. „Чинките“ надиграха Флорида интернешънъл със 72:0, като в последната четвърт за да бъде спестено унижението на гостите часовникът не бе спиран при никаква обстоятелства!

Резервата Кени Гайтън метна рекордните в кариерата си шест тъчдаун паса за Охайо стейт при победата със 76:0 срещу Флорида
A&M. „Кестените“ водеха с 20:0 след по-малко от пет минути игра, а на полувремето вече имаха аванс от 55 точки. Охайо стейт записаха 603 ярда в нападение и платиха на съперника $900 000 за да изяде най-големия пердах в историята си.

UCLA почетоха загиналия първокурсник Ник Паскуал оставяки незаето мястото му на терена в първото разиграване срещу Ню Мексико стейт. Уайд рисийвърът на „мечките“ бе блъснат от кола и загина на място миналия петък. Брет Хъндли раздаде пасове за 230 ярда, а Джордън Джеймс и Малкълм Джоунс отбеляза по два тъчдауна за крайното 59:13.