Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Локо Пд се докопа до хикс срещу Любимец

Отборите на Любимец и Локомотив (Пловдив) не успяха да се победят в първия мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на България. Двата тима завършиха при резултат 1:1 и по този начин оставиха развръзката за реванша на 23 октомври в Пловдив.

Домакините откриха резултата в 35-та минута чрез Величко Величков. Минута по-късно възпитаниците на Александър Станков получиха шанс да изпълнят дузпа, но Георги Стефанов не успя да се възползва и резултатът се запази.

През втората част главният съдия показа за втори път бялата точка. Този път зад топката застана опитният Йордан Тодоров, който отбеляза и оформи крайния резултат - 1:1

За пловдивчани участие в днешната среща не взеха опитните Здравко Лазаров, Мартин Камбуров и Александър Тунчев.