Анчелоти: Резултатът е фантастичен, дано Икер се възстанови след 3-4 дни

Старши треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти логично бе доволен от летящия старт на испанския гранд в Шампионската лига. В мач от първия кръг на груповата фаза на турнира Реал Мадрид разпердушини с 6:1 като гост Галатасарай. Лошата новина за "лос меренгес" от мача е контузията на вратаря Икер Касийяс, който трябваше принудително да напусне игра само четвърт час след началото на срещата. Анчелоти обаче се надява, че травмата не е сериозна и опитният страж ще бъде готов за игра след по-малко от седмица.

"Това бе добър мач. Резултатът е фантастичен. През първото полувреме имахме трудности, но след гола на Иско мачът стана малко по-лесен за нас", коментира италианският специалист. "На този стадион не се играе лесно, тук напрежението е много голямо. Да се надяваме, че Икер ще се завърне след 3-4 дни", добави Анчелоти.