Бекъм и Моли Симс разхождат децата в парка (снимки)
Нова загуба за ЦСКА 1948 и усилена подготовка за другите български отбори в Турция – на живо с обзора на деня с пратениците на Sportal.bg
Бившата футболна звезда Дейвид Бекъм за пореден път показа колко грижовен татко може да бъде. След като прекрати спортната си кариера, той използва свободното си време, за да е близо до децата си, а цял следобед вчера Дейвид беше с малката си дъщеричка Харпър в парк в Ню Йорк. Там компания му правеше актрисата Моли Симс, която пък бе със сина си Брукс. Двете деца изглежда се разбираха много добре и си играха през цялото време, докато бяха заедно. 
След това пък бившият капитан на английския национален отбор правеше компания на Харпър на пързалката и я люлееше на люлка, като не пропусна да направи много снимки за спомен.


