Без Бербатов Фулъм се мъчи за Купата на лигата (видео)

Без Димитър Бербатов в състава си Фулъм се измъчи срещу Бъртън Албион във втория кръг на турнира за Купата на лигата. В редовното време двубоят завърши 2:2, а при изпълнението на дузпи столичани се наложиха с 5:4 и продължиха напред. Българинът не попадна в групата за мача.

Ливърпул също се измъчи срещу Нотс Каунти на "Анфийлд", но успя да изтръгне победата с 4:2 в продълженията и така не се стигна до дузпи. Домакините дръпнаха с 2:0 чрез Стърлинг и Стъридж в 4-ата и 29-ата минути, като се очакваше да стигнат безпроблемно до успеха, но последва отпускане през второто полувреме и гостите изравниха чрез Аркуин и Комбъс в 62-ата и 84-ата минута. С голове на Стъридж и Хендерсън в 105-ата и 110-ата минута обаче Ливърпул стигна до успеха.

Другите тимове от елита не срещнаха такива проблеми срещу съперниците си от по-долните дивизии.