Надал, Федерер и Серина излизат на корта днес (пълната програма)

Надал, Федерер и Серина излизат на корта днес (пълната програма)

Последният за годината турнир от Големия шлем - US Open, започва днес, а още в първия ден на корта ще видим бившите шампиони Рафаел Надал, Роджър Федерер и Серина Уилямс. Турнирът ще бъде открит в 18:00 часа българско време със срещата между Агниешка Радванска и Силвия Солер-Еспиноса, а след тях на централния корт "Артър Аш" ще се изиграят двубоите Винъс Уилямс - Кирстен Флипкенс, Рафаел Надал - Райън Харисън, Серина Уилямс - Франческа Скиавоне и Роджър Федерер - Грега Жемля.

Българските представители Григор Димитров и Цветана Пиронкова няма да започнат участието си днес, като най-вероятно техните мачове ще попаднат в програмата за утре.

Пълната програма за първия ден на US Open:

"Артър Аш" (започват от 18:00 ч.):
1. Агниешка Радванска - Силвия Солер-Еспиноса
2. Винъс Уилямс - Кирстен Флипкенс (не преди 20:00 ч.)
3. Рафаел Надал - Райън Харисън
4. Серина Уилямс - Франческа Скиавоне (не преди 02:00 ч.)
5. Роджър Федерер - Грега Жемля

"Луис Армстронг" (започват от 18:00 ч.):
1. На Ли - Олга Говорцова
2. Ришар Гаске - Майкъл Ръсел
3. Слоун Стивънс - Манди Минела
4. Давид Ферер - Ник Киргьос (не преди 00:30 ч.)

"Грандстенд" (започват от 18:00 ч.):
1. Бърнард Томич - Алберт Рамос
2. Фернандо Вердаско - Иван Додиг
3. Йелена Янкович - Мадисън Кийс
4. Анжелик Кербер - Луцие Храдецка

Корт №17 (започват от 18:00 ч.):
1. Лора Робсън - Лурдес Домингес Лино
2. Джейми Хемптън - Лара Аруабарена
3. Янко Типсаревич - Пабло Куевас
4. Томи Робредо - Маринко Матошевич

Корт №13 (започват от 18:00 ч.):
1. Кей Нишикори - Даниел Евънс
2. Забине Лизицки - Вера Душевина
3. Кимико Дате-Крум - Паола Ормаечеа
4. Южени Бушар - Каролина Плишкова

Корт №11 (започват от 18:00 ч.):
1. Лорън Дейвис - Карла Суарес Наваро
2. Кени дьо Шапе - Брадли Клан
3. Кристина Младенович - Анабел Медина Гаригес
4. Сантяго Хиралдо - Карлос Берлок

Корт №4 (започват от 18:00 ч.):
1. Кая Канепи - Ваня Кинг
2. Ернестс Гулбис - Андреас Хайдер-Маурер
3. Томаш Белучи - Роберто Баутиста Агут
4. Матилде Йохансон - Бетани Матек-Сандс

Корт №6 (започват от 18:00 ч.):
1. Фелисиано Лопес - Флоран Сера
2. Сорана Кърстя - Шарън Фишман
3. Андрей Кузнецов - Дуди Села
4. Екатерина Макарова - Полона Херцог

Корт №7 (започват от 18:00 ч.):
1. Александра Крунич - Коко Вандевеге
2. Николай Давиденко - Райн Уилямс
3. Алиса Клейбанова - Моника Пуиг
4. Вашек Поспишил - Рожерио Дутра Силва

Корт №8 (започват от 18:00 ч.):
1. Дмитрий Турсунов - Аляж Бедене
2. Щефани Фьогеле - Анна Шмидлова
3. Александра Каданту - Куруми Нара

Корт №9 (започват от 18:00 ч.):
1. Магдалена Рибарикова - Патриция Майр-Ахлайтнер
2. Стефан Робер - Албано Оливети
3. Урсула Радванска - Ирина-Камелия Бегу

Корт №10 (започват от 18:00 ч.):
1. Марина Еракович - Мария-Тереса Торо-Флор
2. Каролин Гарсия - Шелби Роджърс
3. Анастасия Павлюченкова - Виржини Разано
4. Франк Данчевич - Робин Хаасе

Корт №14 (започват в 18:00 ч.):
1. Петра Четковска - София Арвидсон
2. Михаил Кукушкин - Андрей Мартин
3. Кики Бертенс - Цзе Чжън

Корт №15 (започват в 18:00 ч.):
1. Ян-Ленард Щруф - Гийом Руфен
2. Ярослава Шведова - Олга Пучкова
3. Естрела Кабеса-Кандела - Ашли Барти
4. Галина Воскобоева - Моника Никулеску

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи тенис двубои от ATP Masters 1000, ATP 500 и ATP 250, ATP CUP, ATP Finals и Next Gen, на живо, само в ефира на MAX Sport.

Още от Тенис

Виж всички