Селта изненада Бетис в Севиля

Отборът на Селта постигна победа с 2:1 при гостуването на Бетис в Севиля в среща от втория кръг на испанската Привера дивисион.
Домакините бяха по-активният тим през първто полувреме, но не успяха да стигнат до гол, въпреки, че пологенията пред вратата на гостите се редуваха едно след друго. Селта нанесе своя удар в десетина минути между 67-ата и 74-ата. Първо Шарлиз откри, а след това Нолито удвои резултата. Бетис реагира и стигна до попадение в 89-ата минута чрез дежурния си голмайстор Рубен Кастро. В допълнителното време играчите на Бетис удариха и греда, но така и не стигнаха до изравнилено попадение.