Ботев (Пловдив) стигна до финал за Купата пред 19000 на "Колежа" - отзивите на живо след успеха над ЦСКА - София с 2:0

Михайлов с класика в дебюта за Верона

Вратарят на националния отбор на България Николай Михайлов дебютира за новия си тим Верона при успеха с 3:0 над албанския Лачи в контрола, играна в австрийския град Вилач.

Стражът се появи на почивката на мястото на Рафаел при резултат 1:0 с гол на Качия в 21-ата минута. Звездата на веронци Лука Тони, подобно на родния футболист, влезе на почивката и вкара два гола. Световният шампион се разписа още с първото си докосване в 46-ата минута с диагонален удар, а на празна врата в 68-ата направи резултата класически.
При резултат 1:0 конкурентът на Михайлов Рафаел хвана дузпа в 33-ата минута.

25-годишният Михайлов бе посрещнат с аплодисменти от тифозите на Верона, които пристигнаха в Австрия, за да видят своите любимци. Играчът с номер 31 на Верона е на едва няколко тренировки с новака в Серия "А", който го взе от Твенте. Тази вечер футболист номер едно на България за 2011 година ще пътува за Виена, където ще хване полет за София и ще се присъедини утре към лагер сбора на националния тим за контролата с Македония на 14-и август.

ВЕРОНА - ЛАЧИ 3:0
1:0 Качия (21)