Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Валенсия хлъзна Евертън в САЩ

Отборът на Валенсия победи Евертън с минималното 1:0 в приятелската среща между двата тима от турнира "Гинес  Интернешънъл Чемпиънс Къп". Мачът се игра в Маями и целеше да определи кой от двата тима ще завърши на 5-ото място.

Първото полувреме бе сравнително равностойно, но през втората част Валенсия диктуваше събитията на терена и спокойно можеше да спечели и по-убедително. Единствения гол в мача отбеляза Мичел в 53-ата минута с плътен удар по земя. След това неговите съотборници създадоха още няколко добри възможности особено пред Жоел Роблес, който обаче не успя да се възползва от тях.

Така Валенсия завършва на 5-ото място в турнира, докато Евертън остава на 6-ата позиия в крайното класиране на всички отбори.

Евертън - Валенсия 0:1
0:1 Мичел (53)