Торбинский с дебютен гол при победа на Рубин в Дания (видео)

Привлеченият от Локомотив (Москва) Дмитрий Торбинский отбеляза първия си гол за Рубин, а тимът от Казан надви с 2:1 датския Рандерс в среща от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Руският национал откри резултата в 12-ата минута след пас на Владислав Кулик, а малко преди почивката Саломон Рондон удвои преднината на гостите. Почетното попадение за Рандерс беше дело на Боринг в 61-ата минута.

За Рубин игра аржентинският защитник Кристиан Ансалди, който е пред трансфер в Зенит. Реваншът е на 8 август в Казан.

В друг мач литовският Жалгирис изненадващо победи бившия тим на Александър Тонев Лех (Познан). Литовците спечелиха с 1:0.

РАНДЕРС - РУБИН 1:2 (0:2)
0:1 Торбинский (12)
0:2 Рондон (42)
1:2 Боринг (61)