Касано дебютира с победа за Парма

Отборът на Парма стигна до успех с 1:0 в контролна среща с френския Олимпик (Марсилия) вчера. Единственият гол в мача бе дело на Рафаеле Паладино в 78-ата минута. Дебют за "дуковете" пък направи новото попълнение Антонио Касано, който на няколко пъти извеждаше своите съотборници на добри позиции, но те не се възползваха от тях.

Лошата новина за домакините на "Енио Тардини" бе контузията на Даниеле Галопа, който напусна терена принудително в средата на първото полувреме.

Победното попадение на резервата Паладино пък дойде след чудесна комбинация с Раман Чибса в 78-ата минута на двубоя.

Парма - Марсилия 1:0
1:0 Паладино (78)

ПАРМА: Миранте (Байза 58), Мендес (Беналуан 58), Лукарели (Фелипе 46), Палета, Биабиани (Роси 58), Пароло (Мороне 74), Валдес (Маркиони (58), Галопа (Чибса 31), Гоби (Месба 46), Амаури (Паладино 74), Касано (Сансоне 73)

МАРСИЛИЯ: Манданда, Нкулу, Фани (Мендес 73), Ромао, Диавара (Абдала 73), Имбула, Морел (Шейру 58), Амалтифано, Валбуена, Пайе (Сугу 78), Жиняк (Аю 62)