Бивш халф ЦСКА с гол-шедьовър срещу Рома (видео)

Бившият халф на ЦСКА Шикозе Удоджи се разписа за гръцкия Арис в контролата срещу италианския гранд Рома. Нигериецът с български паспорт откри резултата, но през второто полувреме "вълците" обърнаха нещата в своя полза и спечелиха с 2:1. Удоджи, известен от престоя си в България като Митко, бе точен в 17-ата минута с красив удар от фаул, който изненада вратаря на Рома Скорупски и влетя в мрежата. Италианците се добраха до победата с голове на Николас Бурдисо в 70-ата минута и Майкъл Брадли 10 минути по-късно.

Мачът беше дебют за новото попълнение на "джалоросите" Кевин Строотман.

Удоджи беше на крачка от завръщане в ЦСКА, но не се разбра с ръководството на "червените" и предпочете да остане в Гърция, където игра през последната година. Преди да подпише с Арис, нигериецът се подвизаваше в Атромитос.