Дубъл на Дзюба носи успех на Ростов (видео)

С два гола на Артьом Дзюба Ростов стигна до победа с 2:1 у дома над Терек (Грозни) в среща от първия кръг на руската Премиер лига.

Гостите от Чечня поведоха в 71-ата минута, след като бразилецът Аилтон реализира от дузпа. Резултатът се запази до 89-ата минута, когато играещият под наем от Спартак (Москва) нападател възстанови равенството, също от наказателен удар. Във втората минута от продължението Дзюба донесе и трите точки за своя тим, възползвайки се от подаване на друг играещ под наем в Ростов футболист - Жано Ананидзе.

Така Ростов стартира победно шампионата и временно ограви класирането.