Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Късна драма с ВАР, фантастичен Десподов и резултатно равенство между Лудогорец и ПАОК в Разград - на живо с отзивите след 3:3

Тигъра преговаря за мач с Кобрата

Тигъра преговаря за мач с Кобрата

Бившият претендент за световната титла по бокс в тежка категория Тони Томпсън - Тигъра (САЩ), води преговори с мениджърите на Кубрат Пулев от компанията "Зауерланд". Новината съобщи полския сайт "Рингполска".
41-годишният ветеран се намира в отлична форма, след като записа две поредни победи с нокаут над британския талант Дейвид Прайс. Американецът има два двубоя с Владимир Кличко, които загуби с нокаут. Тигъра е смятан за един от най-избягваните боксьори. 196-сантиметровият Томпсън има 38 победи (26 с нокаут) и 3 загуби. В своята кариера той е побеждавал сериозни съперници като Луан Красники, Тимур Ибрахимов, Чаз Уитърспуун и Морис Харис.

Следвай ни:

Още от Бойни спортове

Виж всички