Локо (Сф) с пестелив успех при официалното представяне

Отборът на Локомотив (София) победи с 1:0 Сливнишки герой в контролна среща. Преди началния сигнал на главния съдия Мартин Стоименов старши треньорът Емил Велев, неговият щаб и футболистите на Локомотив (София) бяха представени официално пред около 500 най-верни привърженици на столичните "железничари".

В 21-ата минута Бранимир Костадинов бе спънат в наказателното поле на Сливнишки герой и главният съдия Мартин Стоименов отсъди дузпа. Дузпата бе изпълнена от бразилеца с български паспорт и бивш български национал Маркиньос, който финтира вратаря Минев, но ударът му мина на сантиметри край страничната греда.

В 53-ата минута нигерийският полузащитник Емануел центрира от корнер отдясно на вратата на Сливнишки герой, Александър Дюлгеров скочи най-високо и изпрати с глава топката във вратата на Минев - 1:0 за Локомотив (София).

В 83-ата минута нигериецът Емануел се контузи и на неговото място се появи юношата Теодор Ганчев.

В продължението след края на мача Александър Дюлгеров бе близко до втория си гол в мача, но този път ударът му с глава мина на сантиметри край вратата на гостите от Сливница.

Локомотив (София) - Сливнишки герой 1:0
1:0 Александър Дюлгеров (53)

Локо (Сф): Галев, Ранджелович, Дюлгеров, Бранеков,Трифонов, Махамад, Том, Маркиньос, Христов, Костадинов, Бибишков (Митре, Димитров, Колев, Писаров, Цанков, Василев, Емануел, Ганчев)