Локомотив Пд победи Пирин (Разлог) в учебна игра

Локомотив (Пловдив) победи втородивизионния Пирин (Разлог) с 3:1 в учебна игра, която се проведе днес следобед на терена на комплекс "Пири" край Банско. Двата тима играха в две части по 35 минути. В третата минута черно-белите поведоха в резултата с гол на каращия пробен период Иван Каракостов, който засече ниско подаване от дясно в наказателното поле на Николай Николов.

Три минути по-късно Дани Кики отправи удар от въздуха с левия крак и Николов на далечна греда отклони в мрежата за 2:0. В 15-ата минута Тимонов изведе Георги Стефанов в чиста позиция и нападателят отбеляза с шут фронтално срещу вратаря. В началото на втората част символичните домакини намалиха на 1:3 чрез Цецо Барсанов, който изскочи сам срещу вратаря Петър Денчев и го прехвърли.

Състав на Локомотив (Пловдив): Стоян Колев (36-Петър Денчев), Костадин Марков (60-Руслан Куанг), Христо Стамов, Мартин Кавдански, Запрян Запрянов, Иван Каракостов (55-Аласан Н'Дайе), Станислав Маламов, Николай Николов (65-Станимир Димитров), Тодор Тимонов, Георги Стефанов, Дани Кики (41-Диего Фераресо)

снимка: lokomotivpd.com