Берое надви Банско

Берое победи втородивизионния Банско с 3:1 в третата контрола от началото на подготовката си за новото първенство. Срещата се игра на стадион Септември в Смолян пред стотина зрители. Още в началните минути си пролича че Берое е по- класният отбор на терена и пое инициативата. В 28-та минута Берое поведе след гол на Венцислав Христов, който бе изведен на стрелковата
позиция от Георги Андонов.

Тимът от зимният курорт успя да изравни резултата две минути по-късно. След центриране от фаул в наказателното поле на старозагорци Сергей Георгиев бе оставен на втората греда и с глава прати топката в горния десен ъгъл на Иван Караджов. В последната минута на първата част нападателят Георги Андонов изведе беройци напред в резултата, след като се възползва от подаване на Венци Христов - 2:1.

В 89-а минута Дончо Атанасов фиксира крайното 3:1, след подаване на десния защитник Здравко Илиев.