Два мача минаха между капките през уикенда

Само два мача бяха изиграни от седмия уикенд в бейзболното първенство на България. В събота Бизони спечели домакинството си срещу София Блус с 5:0 в Благоевград, а Атлетик би Юнак с 12:6 в столичното дерби, след което над страната заваляха дъждове. Те отложиха останалите 2 срещи в програмата на шампионата – Академици - Юнак в София и Девълс - Атлетик в Дупница.

С успеха си "бизоните" настигнаха в класирането "дяволите" и се изравниха с шампиона на второ място с актив 5-2. Лидер е все още непобеденият Атлетик (Сф) с 5-0, а последното място, даващо право на участие във Финалната четворка, засега заема Блус с 3-3. На дъното са столичните Юнак и Академици, които още нямат спечелен мач този сезон.