Платини напусна лагера на ЦСКА

Платини напусна лагера на ЦСКА

Нападателят на ЦСКА Мишел Платини си тръгна от лагера на отбора. Той обаче не напуска тима, а просто е бил пуснат от треньора Христо Стоичков да отиде до София, за да оправи документални проблеми.

От щаба на "червените" разкриват, че напоследък няма и помен от предишния Мишел Платини, който се караше с почти вскеи човек в ЦСКА и понякога с дни не разговаряше с никого. След като  Милен Радуканов го остави на пейката в няколко мача през пролетта, бразилецът дори заплаши с напускане. Откакто обаче Стоичков пое армейците", нападателят се е променнил коренно и изпълнява всяко едно желание на легендата.

Според източници от "Армията" причината за промяната в Платини е фактът, че почти сигурно той ще бъде новият капитан на отбора. Досегашният - Иван Бандаловски, със сигурност напуска, а неговият подгласник от миналия сезон Апостол Попов вече си тръгна и си търси нов отбор.

"Меридиан Мач"

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички