Роналдиньо избухна с два гола в Бразилия (видео)

Бившата суперзвезда на Барселона Роналдиньо отново напомни за себе си. гениалният халф се намира в отлична форма и го доказа с два гола за победата на своя Атлетико (Минейро) над Гремио в мач от 2-ия кръг на бразилската Серия "А". Двубоят завърши 2:0 за домакините благодарение именно на Рони, който беше най-добрият футболист на терена.

Преди почивката гостите от Порто Алегре успяха да удържат нулевото равенство, но в 60-ата минута техен играч извърши нарушение в наказателното поле и Роналдиньо превърна отсъдената дузпа в гол. Отново той затвърди успеха на Атлетико във втората минута на добавеното време.