Олд Бойс с грешна стъпка в битката за титлата в Аржентина

Лидерът в класирането Нюел'с Олд Бойс направи грешна стъпка в борбата за титлата, след като загуби като гост от Ол Бойс с 1:2 в мач от 16-ия кръг на аржентинското футболно първенство "Торнео Финал". Три кръга преди края Нюелс Олд Бойс има 32 точки и води само с три точки пред Ланус и Ривър Плейт. Сан Лоренсо и Годой Крус са с по 27 точки.

Голове на Джонатан Ферари в 36-та минута и Максимилиано Коронел в 60-та изведоха домакините напред в резултата. За гостите, които нямат победа в последните си три гостувания, в 39-та минута Макси Родригес пропиля най-чистото положение. В 88-та минута Нюел'с Олд Бойс все пак стигна до едно попадения, което бе дело на Милтън Каско.

В другия мач от снощи Тигре загуби като домакин от Сан Мартин (Сан Хуан) с 1:3.