Ман Сити, Тотнъм и Съндърланд на летен турнир в Азия

Три клуба от Висшата лига - Манчестър Сити, Тотнъм и Съндърланд, ще вземат участие на четиристранния футболен турнир "Барклис Ейша Трофи 2013", който ще се проведе на 24 и 27 юли в Хонгконг. Компания ще им прави местният Саут Чайна. Тотнъм и Синдърланд ще сложат началото на турнира на 24 юли, сряда, от 18:00 часа местно време или 13:00 българско. Веднага след това вицешампионът Манчестър Сити ще се изправи срещу Саут Чайна. Победителите от тези два мача ще се срещнат във финала три дни по-късно - на 27 юли, а загубилите ще спорят за трето-четвърто място.

Мачовете са по 90 минути, като при равенство в редовното време ще се изпълняват директно дузпи.