Французин от Пирин довърши Локо Пд

Локомотив (Пловдив) завърши с поражение слабия си сезон в "А" група, след като днес смърфовете паднаха с 1:2 при гостуването си на Пирин (Гоце Делчев).

Срещата започна добре за пловдивчани, които още в 10-та минута Мирчев успя да вкара топката във вратата на домакините, но попадението бе отменено заради засада. Последваха няколко опасни изстрели по посока и на двете врати, но Витанов, Лазаров и Мирчев не сполучиха за Пирин, а за гостите над вратата стреляха Стефанов и Запрянов.

Така се стигна до 45-та минута, в която  с точен шут в долния десен ъгъл на домакинската врата Мирчев откри резултата. Неврокопчани изравниха с гол на Алба в 58-та минута, който вкара от 3-4 метра след пас на падналия на земята Димитър Пиргов.

В 71-та минута Пирин осъществи пълен обрат след центрирантриране на Марчев и втори гол на французина Алба.