Турнир на талантите U14 : Зона Пловдив - Зона Варна 1:0

Георги Христов отбеляза два гола за Тампа Бей Роудис

Бившият нападател на Левски, Славия, Ботев (Пловдив) и Локомотив (София) Георги Христов отбеляза два гола за американския си отбор Тампа Бей Роудис, който победи с 2:1 ФК Тампа Бей в среща от втория кръг в турнира за Купата на САЩ по футбол.

Бившият голмайстор на "А" група откри резултата в 21-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. Минута преди края на първото полувреме Христов се разписа за 2:1 с четвъртото си попадение за сезона. В третия кръг на турнира на 30-и май Тампа Бей Роудис ще играе със Сиатъл Саундърс.