Женско първенство по футбол: НСА - Пирин 2:0

Карвальо не тренира, под въпрос за Берое

Играчите на Левски проведоха възстановителна тренировка тази сутрин, като в нея участие взеха по-голямата част от вчерашните титуляри от срещата с Ботев Враца. "Сините" победиха, но в края на първото полувреме нова контузия получи голмайстора на тима Базил де Карвальо. Нападателят бе заменен на почивката от Жоао Силва, който пък отбеляза третия гол за победата с 3:1.

Днес Карвальо не тренира и остана в съблекалнята на "Герена", за да му бъдат направени масажи. От лекарския щаб на Левски споделиха, че все още няма яснота дали Карвальо ще е готов за финала за Купата на България, който предстои в сряда в Ловеч. Ако не бъде възстановен, бившият национал на Буркина Фасо ще бъде заменен сред титулярите от Жоао Силва. Португалецът донесе победата във Вечното дерби и има общо три попадения в последните четити срещи на Левски.