БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Сърмов пропусна домакинска загуба на Касъмпаша

Българският национал Георги Сърмов не игра при домакинската загуба на Касъмпаша с 1:2 от Кайзериспор. Двубоят бе от 33-ия кръг на турското първенство и затвърди прогреса на гостите, които се представят впечатляващо под ръководството на Роберт Просинечки. Кайзериспор вече е на 5-о място в класирането с 49 точки, а Касъмпаша е 6-и с 47.

Гостите поведоха още в 7-ата минута с попадение на Сефа Йълмаз. В 83-ата минута Сеняд Ибричич изравни, след като секунди по-рано отборът му бе останал с човек по-малко заради червен картон на Илкан Екер. В 89-ата минута бразилецът Бобо донесе трите точки на Кайзериспор.

КАСЪМПАША - КАЙЗЕРИСПОР 1:2
0:1 Йълмаз (7)
1:1 Ибричич (84)