Тодор Скримов и Пари Волей срещу Тур във финал №2 във Франция! Гледайте мача ТУК!!!

Волейболният национал Тодор Скримов и неговият Пари Волей гостуват на Тур във втория мач от финала във френската Лига А. Срещата е този следобед от 17,00 часа българско време в зала "Робер Гренон" в Тур.

Скримов и съотборниците му загубиха първия двубой вкъщи с 1:3 гейма и сега ще се опитат да направят и невъзможното да победят като гости. Ако успеят, независимо с какъв резултат, ще се играе т.нар. "златен" гейм. При победа за волейболистите на Тур пък те ще спечелят титлата и ще направят златен требъл, след като по-рано през годината завоюваха Суперкупата и Купата на Франция.

ГЛЕДАЙТЕ финал №2 във Франция ПАРИ ВОЛЕЙ - ТУР онлайн ТУК!!!