Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Вижте поредния страхотен гол на Сашо Тонев за Лех (видео)

Българският национал Александър Тонев вкара красив гол при победата с 3:0 на своя отбор Лех (Познан) като гост на Пяст (Гливице) в среща от 22-ия кръг на полската Екстракласа вчера вечерта. Тонев се разписа за 0:2 в 49-ата минута. Бившият офанзивен халф на ЦСКА си поведе топката в своята половина, напредна в полето на гостите и със страхотен шут с левия крак извън наказателното поле опъна мрежата на Пиаст.

Тонев бе много близо до гол в противниковата врата още в 17-ата минута, но уцели греда при резултат 0:0.

Лех заема второ място в класирането на полското първенство и е на 4 точки зад лидера Легия (Варшава).

Вижте зрелищното попадение на Тонев в мача с Пяст.

Гредата на българския футболист е на 1:35 мин. от началото на третото видео.