Сърмов с жълт картон при загуба на Касъмпаша

Българският национал Георги Сърмов влезе като резерва при домакинската загуба на Касъмпаша с 0:1 от закъсалия Беледийеспор в мач от 29-ия кръг на турското футболно първенство. Сърмов влезе като резерва в 77-ата минута на мястото на Ерхан Картал и получи жълт картон пет минути преди края. Той обаче не успя да помогне на отбора си да избегне второ поредно поражение в Суперлигата, след което отборът остана на петото място с 43 точки.

Единственото попадение в мача реализира гръцкия национал Теофанис Гекас в 41-ата минута, а с успеха Беледийеспор събра 32 точки и се изкачи на 16-а позиция с равен актив с 15-ия Елизъгспор, който е последен в спасителната зона. Лидер е Галатасарай с 59 точки, пред Фенербахче с 52 точки и мач по-малко и Бурсаспор с 46 точки.