БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Фенове се присмяха на Валдес (снимки)

Можеше ли да предотврати вратарят на Барселона Виктор Валдес изравнителния гол на Пари Сен Жермен за 2:2 в първия четвъртфинален мач от Шампионската лига между двата тима на "Парк де Пренс" във вторник вечерта? Много футболни фенове очевидно са на мнение, че Валдес е сгафил сериозно, допускайки Блез Матуиди да му отбележи гол в 94-ата минута, с който ПСЖ се спаси от поражението. С най-различни снимки и колажи феновете се присмяха на стража на каталунците, а реакцията на Лионел Меси при гола на Матуиди едва ли се нуждае от коментар.