Очаквайте в 10:00: Какво е бъдещето на ЦСКА - София след оттеглянето на Гриша Ганчев - Филип Филипов и Стоян Орманджиев с отговорите

Безмилостен Базел продължава в Лига Европа (видео)

Базел се класира за осминафиналите в Лига Европа след категорична победа с 3:0 срещу Макаби (Тел Авив). Преди седмица двата тима направиха нулево равенство в Израел, но на "Санкт Якоб Парк" швейцарците бяха безпощадни и разгромиха съперника си.

Резултата откри Валентин Щокер в 18-ата минута след пас на Бехранг Сафари. През второто полувреме два гола на тарана марко Щрелер сложиха точка на спора и пратиха тима на Иван Иванов в следващата фаза. Там базел ще се изправи срещу Ред Бул Залцбург, който елиминира Аякс.

БАЗЕЛ - МАКАБИ (ТЕЛ АВИВ) 3:0 (1:0)
1:0 Щокер (18)
2:0 Щрелер (61)
3:0 Щрелер (72)

* Базел се класира с общ резултат от двата мача 3:0