Йоана Илиева след спечелената историческа квота за Париж

Видал и Мунтари пропускат Милан - Ювентус

Най-резултатният играч на Ювентус в ерата на Антонио Конте - Артуро Видал, пропуска гостуването на Милан в неделя вечер. Причината затова е, че получи жълт картон в 12-ата минута на дербито с Торино (1:0), който ще го извади от сблъсъка с "росонерите" на "Джузепе Меаца". Това ще е първи мач на Старата госпожа без своя чилийски лидер в първенството, който има цели 11 гола досега в калчото от началото на сезона. Единствено Карлос Тевес има повече голове за шампионите в италианския елит през тази кампания  - 14.

Тимът на Кларънс Зеедорф също даде една жертва заради натрупани картони при успеха с 2:0 на "Луиджи Ферарис" вчера срещу Сампдория от 25-ия кръг на Серия "А".

Ганайският халф Съли Мунтари бе декориран в жълто секунди преди да бъде заменен от Майкъл Есиен и поради натрупани картони също е аут за големия сблъсък.

Мунтари, подобно на Видал, е сред водещите голмайстори на своя тим, тъй като с неговите четири попадения в калчото е зад Кака (5) и Марио Балотели (10). Интересното е, че Мунтари вкара и двата гола във вратата на Джанлуиджи Буфон при поражението с 2:3 от Юве на "Ювентус Стадиум" през първия полусезон.
Тогава бившият играч на Удинезе, Портсмут и Интер се разписа в първата и последната минута.