Божинов: Съжалявам за публиката

Новото попълнение на Левски Валери Божинов е разочарован от равенството (2:2), което сините направиха със Славия на "Герена".

"Съжалявам за тази невероятна публика, която ни подкрепи. През второто полувреме бяхме активни и търсехме победата. Всички искаме да виждаме такъв Левски, от второто полувреме. Не започнахме мача лежерно. Има треньорско ръководство, което да коментира представянето ни.

През първото полувреме видяхме един Левски. След почивката търсехме повече победата. Не успяхме да зарадваме тази публика. Всички искахме да победим отбора на Славия", каза Божинов.