Ибрахимович доволен от победата на ПСЖ срещу Леверкузен

Златан Ибрахимович вкара два гола за Пари Сен Жермен при победата с 4:0 навън срещу Байерн Леверкузен в първи осминафинален мач в Шампионската лига. Шведският национал се разписа преди почивката от дузпа и с красив далечен удар, попаднал в горния ъгъл на вратата на германския отбор.

"Изиграхме добър мач. Силното ни представяне беше още от самото начало. Поведохме рано и контролирахме срещата. След почивката нещата станаха доста по-лесни. Когато играеш добре, си съсредоточен само върху това да вкарваш голове", каза Ибрахимович. Срещата-реванш между Пари Сен Жермен и Байер Леверкузен е след две седмици.