Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Севиля и Валенсия не се победиха

Севиля и Валенсия завършиха 0:0 в двубой от 24-ия кръг на Примера дивисион, игран на стадион "Рамон Санчес Писхуан". Двубоят ще се започмни с многото нерви на терена и пропуснатата от Иван Ракитич дузпа за домакините в 63-ата минута, която беше отсъдена за нарушение срещу Диего Алвеш.
И двата тима завършиха с по 10 души, след като първо Рикардо Коща от Валенсия беше изгонен за втори жълт картон. Влезлият като резерва Денис Черишев от Севиля пък видя също за втори път жълтото едва за 30 минути престой на терена.
С равенството двата тима запазиха съседните си позиции в класирането. Севиля е 7-и, а Валенсия - на 8-о място, като и двата отбора имат по 32 т.