Любимец с нова разгромна загуба в Испания

Съставът на Любимец претърпя загуба от Анжи (Махачкала) с 0:4 в контролна среща по футбол, играна в Испания по време на зимния подготвителен лагер на двата отбора в Испания. Футболистите от първодивизионния руски отбор доминираха през цялото време.

Още в 9-та минута нападателят Исламнур Абдулавов бе изведен сам и той откри резултата - 1:0 за Анжи. През второто полувреме главният треньор на руския отбор Гаджи Гаджиев пусна изцяло нов състав, който доминираше още по-убедително. В 62-та минута Александър Алиев увеличи на 2:0, а след това с голове на Сердеров и Александър Бухаров резултатът набъбна на 4:0, при който прозвуча и последният сигнал на испанския съдия.