Волфсбург помете Майнц, Неделев не игра (видео)

Тимът на Волфсбург помете с 3:0 като домакин Майнц 05 в двубой от 20-ия кръг на германската Първа Бундеслига. Всички голове бяха отбелязани през второто полувреме. Попаденията, с които "вълците" се поздравиха с класическата победа, реализираха Рикардо Родригес (59-дузпа), Бас Дост (66) и Луис Густаво (75).

В групата на Майнц за срещата не бе младият български халф Тодор Неделев, тъй като наставникът на тима Томас Тухел смята, че бившият играч на Ботев (Пловдив) все още не е на 100% готов за срещите от Бундеслигата.

Волфсбург събра 33 точки и е 6-и в класирането, само на точка зад четвъртия Шалке 04 и на 6 зад третия Борусия (Дортмунд). Майнц пък е седми с 30 точки.