100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Банско загуби от румънци в последната минута

Втородивизионният Банско загуби драматично с 1:2 от елитния румънски ФК Брашов в контролна среща, играна днес в турския курорт Белек. Румънците поведоха с попадение в седмата минута на нападателя Андрей Кристя, а Калоян Стоянов изравни след четвърт час игра. Футболистите на Банско направиха силен мач, като Атанас Чепилов и Сергей Георгиев пропуснаха няколко чисти положения. ФК Брашов стигна до победата с гол в последната минута след статично положение.

Следващата контрола за възпитаниците на Александър Томаш ще бъде на 9 февруари Буньодкор (Узбекистан).